Roletai

Puikus sprendimas tiems žmonėms, kurie nori ne tik pagyvinti namų interjerą, sukurti akcentus patalpoje ar įvesti naujų spalvų, bet taip pat užtikrina apsaugą nuo šviesos ir nuo aplinkinių žvilgsnių. Tad tai ne tik apsaugos ir interjero detalė, bet ir būdas namuose sukurti daugiau privatumo.

 

Roletai „Diena Naktis“ – tai šiuolaikiškas, madingas langų dengimo būdas, kuris sparčiai populiarėja tiek Vakarų Europoje, tiek JAV, tiek Pietų Amerikoje, kur itin aktuali apsauga nuo saulės. Ir tai dėsninga. Šie ypatingos konstrukcijos roletai tikrai verti dėmesio. Jie puikiai įsilieja į interjerą, ypač gražiai atrodo svetainėse ar gyvenamose patalpose su dideliais langais. Kartu šie roletai suteikia bet kuriai erdvei elegancijos ir patrauklaus lengvumo.
„Diena Naktis“ gaminami iš dvigubo audinio, tankesnių ir permatomų juostų, kurias valdant grandinėle galima reguliuoti į vidų patenkančios šviesos kiekį, ir, žinoma, susukti arba išskleisti visą roletą. Taigi dieną galėsite džiaugtis vaizdu už lango ir maloniu šviesiu apšvietimu kambaryje, o vakare jaukiai pasislėpti nuo pašalinių žvilgsnių. 
Jeigu kada manėte, kad roletai tai paprastas, pernelyg banalus interjero dekoravimo elementas, „Diena Naktis“ paskatins Jus pakeisti savo nuomonę.

Mūsų atlikti darbai

Žaliuzės

Žaliuzės – tai populiarus ir daugelio mėgstamas langų dengimo būdas, kuris leidžia preciziškai kontroliuoti į patalpą patenkantį šviesos srautą ir gali užtikrinti privatumą, paslėpdamas nuo pašalinių žvilgsnių tai, kas vyksta viduje. 

Šiandien žaliuzės – neatsiejama daugelio privačių ir viešų erdvių detalė, mėgstama tiek dėl savo funkcionalumo, tiek dėl ilgaamžiškumo. Estetines žaliuzių savybes ir įtaką interjero nuotaikos kūrimui vertina ne tik profesionalūs dizaineriai bei architektai. Žaliuzes renkasi ir patys žmonės, norintys ne tik mėgautis patogia šviesos srauto kontrole, kurią garantuoja ši apsaugos nuo saulės sistema, bet ir siekiantys savo namų erdvei suteikti elegancijos, solidumo ar jaukumo.