windora

Populiarūs mūsų gaminami langai ir durys – geras kokybės ir kainos santykis.
Gaminiai yra sertifikuoti ir gaminami iš kokybiškų medžiagų, jie atitinka ES reikalavimus ir turi CE ženklinimą. Langai ir durys yra stiklinami hermetišku, šilumą taupančiu stiklo paketu su selektyviniu stiklu.

windora

Patraukli kaina, aukšta kokybė, geresnė išvaizda jūsų namams, jaukumas ir patvarumas. Pakeisti langai ir durys suteikia galimybę vizualiai pagerinti Jūsų namų išvaizdą. Svarbiausi aspektai perkant langus yra kokybė ir energijos efektyvumas. Ne mažiau svarbu estetinė išvaizda, jaukumas, finansai ir saugumas. Mes rekomenduojame rinktis plastikinius langus tokiose patalpose, kur nenorite arba negalite leisti daug laiko valymui ir priežiūrai. Jie yra praktiški, funkcionalūs, ekonomiški ir patvarūs. Šių langų dizaino galimybės, spalvų paletė ir stiklų įvairovė suteikia laisvę interjero ir eksterjero idėjoms. Plastikiniai langai tinkami tiek viešuosiuose pastatuose, tiek ir privačiuose namuose, butuose ir gyvenamųjų namų laiptinėse. Plastikiniai langai yra gaminami individualiai pagal matmenis, dizainą (stačiakampiai, trikampiai, arkiniai, trapecijų, apvalių ir nestandartinių formų), atidarymo pobūdį (vitrinos, slankiojami, atidaromi į vidų arba į išorę), saugos ir garso izoliacijos reikalavimus.

windora
windora
windora

Aukštos kokybės plastikiniai langai

Plastikinių langų ir durų gamybai mes naudojame medžiagas, tiekiamas tik laiko patikrintų ir vietinėje rinkoje pirmaujančių gamintojų. Padėsime išsirinkti.