windora

Plastikinės durys yra puikus pasirinkimas ne tik dėl kainos, bet ir kokybės. Gera termoizoliacija sulaiko šilumą namuose. Plačios gamybos galimybės leidžia pagaminti įvairaus dizaino duris. Didelėje spalvų paletėje rasite sau patinkančią spalvą. Šios durys nereikalauja ypatingos priežiūros.

windora
windora

Plastikinės durys – patikima ir ilgaamžė investicija, išsiskirianti aukščiausiais stabilumo ir sandarumo rodikliais, įgyvendinanti būsto estetikos ir komforto standartus. Plastikinėms durims būdinga lengva priežiūra – estetišką išvaizdą plastikas išsaugo daugybę metų, todėl durų priežiūra reikalauja minimalių pastangų.

Subtilaus dizaino plastikinės durys gali būti pritaikomos tiek individualiems namams, tiek komercinės ir visuomeninės paskirties statiniams. Ypatingą dėmesį skiria gamybai ir klientų poreikių realizacijai, todėl siūlo patikimas ir saugias plastikines konstrukcijas, atitinkančias visus techninius šilumos ir triukšmo izoliacijos reikalavimus.

windora

Aukštos kokybės plastikinės durys 

Plastikinių langų ir durų gamybai mes naudojame medžiagas, tiekiamas tik laiko patikrintų ir vietinėje rinkoje pirmaujančių gamintojų. Padėsime išsirinkti.