Balkono stiklinimas – puikus būdas suteikti namams daugiau jaukumo ir funkcionalumo. Įstiklinę balkoną, net ir mažą jo erdvę galėsite paversti šilta ir jaukia patalpa, kuri taps apsaugota nuo vėjo kritulių ir dulkių. Maža to, balkono stiklinimas pagelbės slopinant aplinkos keliamą triukšmą. Balkono stiklinimo darbai – ko gero efektyviausia ir lengviausiai prieinama priemonė, kurios dėka galite išplėsti savo namų erdvę. Tačiau tam, kad balkono erdvę geriausiai pritaikytumėte savo poreikiams, būtina parinkti jiems tinkamiausią stiklinimo būdą, mat kiekvienas stiklinimo būdas turi labai skirtingas savybes ir funkcionalumą. Tam, kad įgyvendintumėte savąją jaukaus įstiklinto balkono idėją, kad ir kokią jo paskirtį esate numatę, svarbu tiek tinkamai parinkti geriausiai tai idėjai tinkančią balkono konstrukciją, tiek rasti, kas profesionaliai atliks stiklinimo darbus.

Įstiklino balkono privalumai

Pagrindinė balkono funkcija – galimybė pabūti lauke neišeinant iš namų, yra nuostabi. Stiklindami balkonus, jokiu būdu jos nenorime užgožti. Priešingai – balkono stiklinimas gali tapti puikia išeitimi, kai norime balkono erdve mėgautis ne tik gražiu, saulėtu oru, bet ir lyjant lietui, siaučiant vėjui ar žvarbesniais vakarais. Be to, kad balkono stiklinimas leidžia balkono erdvėmis mėgautis nepaisant oro sąlygų, įstiklintas balkonas turi ir daugiau privalumų. Štai keletas jų:

  •   balkono stiklinimas apsaugo nuo aplinkos triukšmo – tai itin aktualu gyvenantiems šalia judrių gatvių ar triukšmingesnių rajonų;
  •   suteikia privatumo pojūtį;
  •   balkono stiklinimas apsaugo nuo dulkių bei automobilių išmetamų teršalų;
  •   žiemą, balkono stiklinimas puikiai veikia kaip papildoma, ir labai reikšminga, būsto šilumos izoliacija;
  •   įstiklintas balkonas reikalauja mažiau priežiūros nei nestiklintas, kadangi jame nesikaupia iš lauko atpūsti medžių lapai, žiedadulkės ir kitos dulkės, jame niekada neprilyja ir neprisninga.
windora